SM M/N 19-22, Porvoo 30.8-1.9
Lopullinen aikataulu, päivitetty 26.8 kl 8.50
Perjantai 30.8.
13.00Kilpailujen avaus
13.15N19 100m aidat alkuerät 4 erää
13.15M19 Korkeus
13.15N19 Pituus karsinta R1
13.30N22 Keihäs
13.40N22 100m aidat alkuerät 2 erää
14.00M22 110m aidat alkuerät 2 erää
14.20N19 400m 3 erää
14.35N19 Pituus karsinta R2
14.50N22 400m 3 erää
15.00N22 Korkeus
15.10M19 400m 4 erää
15.15N19 Keihäs
15.35M22 400m 3 erää
16.10M22 10000m kävely
 M19 10000m kävely
16.10N22 5000m kävely
 N19 5000m kävely
16.30N22 Pituus karsinta
17.15N19 Korkeus
17.30N19 3000m esteet
17.30M19 Kuula
17.30N19 Kiekko
17.50N22 3000m esteet
18.10M19 3000m esteet
18.20M19 Pituus karsinta, HUOM! poistuu, Loppukilpailu lauantaina klo. 15.10, varmistus lauantaina klo. 13.40
18.30M22 3000m esteet
18.50N19 1500m
19.05N22 1500m
19.15M19 1500m  2 erää
19.30M22 Kuula
19.30N22 Kiekko
19.35M22 1500m
19.30M22 Korkeus
19.50N19 100m aidat loppukilpailu
20.00N22 100m aidat loppukilpailu
20.10M19 110m aidat loppukilpailu
20.20M22 110m aidat loppukilpailu
  
Lauantai 31.8.
10.20N22 Pituus loppukilpailu
10.20N19 Moukari
10.30N19 100m alkuerät 5 erää
11.10N22 Kuula
11.20M19 100m alkuerät  5 erää
12.00M19 Moukari
12.10N22 100m alkuerät 4 erää
12.20N19 Pituus loppukilpailu
12.50M22 100m alkuerät 3 erää
13.30M22 Moukari
13.30M19 Seiväs
14.00N19 100m välierät  3 erää
14.25M19 100m välierät  3 erää
14.50N22 100m välierät  2 erää
15.10N22 Moukari
15.10M19 Pituus loppukilpailu
15.20N19 800m loppukilpailu 3 erää
15.40N19 Kuula
16.00M19 800m loppukilpailu 4 erää
16.30M22 Seiväs
16.45M22 Pituus loppukilpailu
16.40N22 800m loppukilpailu  2 erää
17.00M22 800m loppukilpailu  2 erää
17.30N22 100m loppukilpailu
17.40N19 100m loppukilpailu
17.50M19 100m loppukilpailu
18.00M22 100m loppukilpailu
  
Sunnuntai 1.9
10.00N19 200m alkuerät  6 erää
10.00M19 Kiekko
10.10N22 Kolmiloikka
10.55N22 200m alkuerät  4 erää
10.50N19 Seiväs
11.10M19 200m alkuerät 7 erää
11.45M22 Kiekko
11.45M22 Kolmiloikka
11.50M22 200m alkuerät 4 erää
12.20N19 400m aidat 3 erää
12.40N22 400m aidat 2 erää
13.00M19 400m aidat 2 erää
13.20M22 400m aidat 2 erää
13.30M19 Kolmiloikka
13.35M19 Keihäs
13.40N19 3000m
14.00N22 5000m
14.00N22 Seiväs
14.30M19 5000m
15.00M22 5000m
15.20N19 Kolmiloikka
15.15M22 Keihäs
15.30N19 200m loppukilpailu  2 erää
15.45N22 200m loppukilpailu
15.55M19 200m loppukilpailu  2 erää
16.10M22 200m loppukilpailu